DOMINIKA Jest Pięknie

Absolwentka ASP i w tym tkwi sekret jej makijażu permanentnego. To nie tylko makijaż, to sztuka. Brwi, usta, kreski – co tylko Panie sobie wymarzą, z gwarancją ultranaturalnego efektu. Dodatkowo czasem wykonuje tatuaże, grafiki i obrazy. W dwóch słowach: JEST PIĘKNIE!

Facebook: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/

Najczęściej zadawane pytania odnośnie makijażu permanentnego:

1. Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

– ciąża i karmienie piersią,
– choroby nowotworowe (czas chemio i radioterapii), choroby wirusowe (zapalenie wątroby, HIV, żółtaczka),
– zaburzenia krzepliwości krwi, przyjmowanie żelaza i leków rozrzedzających krew (W TYM ASPIRYNA, A NAWET GRIPEX)
– nieustabilizowana cukrzyca,
– łuszczyca, stany zapalne w pigmentowanym obszarze, choroby skóry, aktywna opryszczka, jęczmień, świeża opalenizna, zabiegi medycyny estetycznej,
– stosowanie odżywek do rzęs w przypadku kresek (odżywiają one włos poprzez silne ukrwienie cebulki włosa, co za tym idzie naczynia są rozszerzone i istnieje ryzyko rozlania pigmentu)
– stany podgorączkowe, przeziębienie (organizm wytwarza wtedy przeciwciała i rezultat może być daleki od oczekiwanego) 😉

I NAJWAŻNIEJSZE : Drogie Panie nie zatajajcie przede mną informacji dot. przeciwwskazań, jeżeli chcecie aby rezultat zabiegu był satysfakcjonujący!! Powinno Wam na tym zależeć 🙂

2. Jak długo utrzymuje się efekt?

Trwałość makijażu jest bardzo indywidualną kwestią. Zależy od takich czynników jak rodzaj skóry, jej „metabolizm”, pielęgnacja pozabiegowa, stan zdrowia. Nie można dać gwarancji na trwałość makijażu.
Po ok 1-1,5 roku zalecane jest odświeżenie makijażu i dopigmentowanie. Dla moich klientek jest to koszt 50% ceny podstawowej. W przypadku ust i kresek pigment utrzymuje się w skórze dłużej niż w przypadku brwi.

3. Jak będę wyglądała po zabiegu?

Po zabiegu może wystąpić podrażnienie, zaczerwienienie, swędzenie, uczucie napięcia i opuchnięcia. Objawy te ustępują dość szybko, max w ciągu 48h.
Bezpośrednio po makijaż wydaje się przerysowany i dużo ciemniejszy od efektu końcowego. Do 14 dni od zabiegu kolor blednie ok 50% barwy wyjściowej, a pełna stabilizacja koloru następuje po 28 dniach.

4. Jak przygotować się do zabiegu?

BRWI
Proszę o nieregulowanie brwi przed zabiegiem. Najlepiej dobierzemy dla Ciebie kształt, kiedy będzie widoczna linia naturalnego wzrostu włosków.
– USTA
Aby uniknąć opryszczki 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po należy przyjmować lek przeciwwirusowy Heviran. Dzień przed zrób delikatny peeling ust i dobrze je nawilżaj.
– KRESKI
Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem odstaw odżywki do rzęs.

5. Czy zabieg jest bolesny? Boję się bólu.

Nie ma czego, jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Oczywiście, odczuwanie bólu i odporność na niego są bardzo indywidualną sprawą, ale pigmentację przeprowadzamy w znieczuleniu. Stosuję znieczulenie przed i w trakcie (po przerwaniu ciągłości naskórka).

6. Ile trwa zabieg?

Na zabieg trzeba zarezerwować sobie ok 2 -2,5 h. W tym czasie przeprowadzam wywiad, przygotowuję stanowisko, znieczulam, rysuję kształt brwi i po akceptacji przechodzę do pigmentacji.

7. Czy korekta jest potrzebna?

Wg mnie tak. W ciągu 4-6 tygodni po zabiegu należy poddać się dopigmentowaniu mającego na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. KOREKTA JEST W CENIE ZABIEGU! 🙂

8. Jak postępować po zabiegu?

Moje Drogie, każda z Was po zabiegu u mnie dostaje kartę z informacją, jak postępować po zabiegu 🙂 Poza tym kilkakrotnie o tym wspominam podczas wizyty, aż do znudzenia 😀