Jah Love Tattoo – voucher na tatuaż Warszawa

Czy Twój znajomy marzy o tatuażu, ale ma problem z podjęciem konkretnych działań, by je urzeczywistnić? Podaruj mu voucher na tatuaż Warszawa! To bon, który można zrealizować bezpośrednio w naszym studiu. Zapoznaj się z zasadami takiego vouchera i przekonaj się, jak dobry może to być prezent.

Voucher tatuaż Warszawa – nasza oferta

Nasze profesjonalne studio tatuażu wprowadziło możliwość zakupu vouchera, w ramach którego wykonywane są wybrane przez klienta usługi. Bon na tatuaż w Warszawie ma zawsze określoną wartość. Zdecyduj sam bądź podpytaj któregoś z naszych specjalistów – chętnie pomoże Ci dobrać kwotę vouchera tak, by w pełni pokrywała ona zaplanowany przez Ciebie projekt. Voucher na tatuaż Warszawa to ogromne udogodnienie – wystarczy umówić się wcześniej na wizytę i pokazać nam swój bon.

Takie uprawnienie do korzystania z naszych usług to także doskonała forma prezentu! Ucieszą się z niego zarówno miłośnicy tatuażów, jak i osoby, które mają problem z samodzielnym umówieniem się do naszego studia tatuażu Warszawa. Pamiętaj jednak, że każdy voucher jest ważny 6 miesięcy; bon nie podlega również zwrotom, ale możesz przekazać go osobie trzeciej – musisz to jednak nam wcześniej zgłosić.

Jeśli chcesz zrealizować voucher, który wygrałeś w konkursie na komentarz tygodnia, to masz na to 3 miesiące; nie możesz przekazać go osobom trzecim.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Sprawdź również takie kategorie, jak: